Search
Generic filters

O nákupním
centru Central Most

Obchodní centrum Central Most je jediné obchodní centrum v Mostě. Naleznete zde zboží světových módních značek, obchody s kosmetikou, šperky nebo elektronikou. Je zde také hypermarket a naši zákazníci mají k dispozici širokou škálu služeb, od kaváren a restaurací až po banky, směnárnu či dětský koutek.

Obchodní centrum Central Most se přirozeně stalo skutečným centrem Mostu, neodmyslitelnou součástí jeho veřejného života a zároveň kulturním centrem spojujícím volný čas, umění, zábavu a nákupy. To vše symbolicky odráží i naše logo, a proto ne náhodou stojí na jeho začátku symbol připomínající čtyřlístek.

V našem centru máme také vysokorychlostní Wi-Fi připojení ZDARMA!

Správu obchodního centra zajišťuje společnost CBRE s.r.o.

Informace

Hledáte ideální místo, kde můžete relaxovat, dobře se najíst, bavit se a strávit čas s rodinou? Užijte si nákupy v jediném obchodním centru v Mostě!

Na 18 000 m² vám nabízíme desítky obchodů, užitečné služby, zábavu, restaurace a občerstvení. Návštěvníci zde naleznou lékárnu, květinářství, bankomaty, barber shop nebo zlatnictví. Nechybějí prodejny s módou, hypermarket, hračkářství, elektronikou, knihkupectví a vše pro zvířecí mazlíčky.

Z nabídky našich restaurací a kaváren si určitě vyberete a osvěžíte se mezi nakupováním. Nakupujte tam, kde to znáte a máte rádi.

Parkování

Návštěvníci centra mají možnost využít našeho parkoviště, do kterého je možno pohodlně zajet z ulice Kapitána Jaroše.

Velká plocha parkoviště nabízí návštěvníkům 350 parkovacích stání pro osobní automobily. Parkovací místa jsou řidičům k dispozici pro pohodlné nákupy každý den v týdnu od pondělí do neděle po první tři hodiny zdarma.

Obchody

Central Most vám přináší obchody proslulých značek. Módu, obuv, módní či bytové doplňky, elektroniku a technologie i fantastický výběr občerstvení. Užijte si skvělé nákupy v jediném obchodním centru v Mostě.

Najděte svůj oblíbený obchod a po kliknutí se vám zobrazí detail prodejny s aktuálními akcemi, otevírací dobou a kontaktními údaji.

Wi-Fi

Pro váš pohodlný přístup na internet v prostorách pasáže využijte zdarma připojení k síti pomocí WiFi. Přihlásit se můžete vždy na 30 minut.

Dětské hřiště

V OC Central Most jsme mysleli skutečně na každého. Zřídili jsme největší dětské hřiště v Mostě, protože víme, jak je důležité, aby i vaše děti měly v obchodním centru postaráno o zábavu.

Naleznete jej za pravou částí parkoviště v příjemném zeleném prostředí u řeky Ohře.

Jsou zde nejrůznější prolézačky, houpačky, pískoviště a další atrakce pro ty nejmenší návštěvníky.

Hřiště je oplocené a o jeho čistotu se staráme každý den. Přijďte k nám zpříjemnit den sobě i svým ratolestem.

Naše hřiště je v provozu od dubna do října.

Úschovna kol

Pro pohodlí našich zákazníků je hned u výjezdu z cyklostezky nainstalován Bikebox, červená úschovna, kterou můžete použít k uložení svých kol.

A jak to funguje?

Otevřete jeden z oddílů, zadejte čtyřmístný kód, zaparkujte své kolo a můžete jít. Chcete-li si své kolo opět vyzvednout, stačí zadat váš čtyřmístný kód, zaplatit požadovanou částku a pokračovat v jízdě.

Aktuální nabídky

Central Blog